Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /customers/b/4/1/diakoniekosova.org/httpd.www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 Projekti për këshillim të personave me nevoja të veqanta përmbylli vitin 2017 – Diakonie
00381 (0)28 535 302 info@diakoniekosova.org

Projekti për këshillim të personave me nevoja të veqanta përmbylli vitin 2017

Projekti për këshillim të personave me nevoja të veqanta ka shënuar pëmbylljen e vitit 2017 duke organizuar një ndejë për festimin e Krishtëlindjeve dhe vitit të ri. Përveq përmbylljes së suksesshme të vitit që  po shkon, ne jemi të përkushtuar të punojmë edhe më shumë në vitin që po vjen.

25591654 270682520123647 4605215734477441463 N