Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /customers/b/4/1/diakoniekosova.org/httpd.www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 February 2018 – Diakonie
00381 (0)28 535 302 info@diakoniekosova.org
Kindergarten Feston Festën E Pavarësisë Së Kosovës

Kindergarten feston festën e pavarësisë së Kosovës

Më datën 16 Shkurt, në çerdhen e fëmijëve në Diakonie Kosova është festuar festa e pavarësisë, ku fëmijët e këtij kopshti kishin organizuar një shfaqje plot me valle popullore, zbavitëse si dhe këngë të ndryshme. Festimi i pavarësisë në çerdhen…

Read More