Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /customers/b/4/1/diakoniekosova.org/httpd.www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 15/04/2018 – Diakonie
00381 (0)28 535 302 info@diakoniekosova.org
Storie E Suksesit

Storie e suksesit

Jalldëz Motishi e lindur me datën 16.12.1990 e cila e kreu shkollimin fillor në Gjermani, vijoi në qendrën e trajnimeve profesionale Diakonie Kosova përkatësisht DTC kursin e parukerisë në të cilën ajo u tregua e suksesshme dhe në fund të…

Read More