Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /customers/b/4/1/diakoniekosova.org/httpd.www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 Kindergarten feston festën e pavarësisë së Kosovës – Diakonie
00381 (0)28 535 302 info@diakoniekosova.org

Kindergarten feston festën e pavarësisë së Kosovës

Më datën 16 Shkurt, në çerdhen e fëmijëve në Diakonie Kosova është festuar festa e pavarësisë, ku fëmijët e këtij kopshti kishin organizuar një shfaqje plot me valle popullore, zbavitëse si dhe këngë të ndryshme.

Festimi i pavarësisë në çerdhen e fëmijëve në Diakonie është bërë një traditë ku fëmijët me prindërit e tyre dhe mysafirë tjerë si audiencë performojnë për nder të kësaj feste.

20180223 093554